Haberler / Güncel Paylaşımlar

Koltuk Yıkama hizmetinde dikkat ettiğimiz kriterler nelerdir ?

Koltuk Yıkama hizmetinde dikkat ettiğimiz kriterler nelerdir ?
Koltuk Yıkama hizmetinde dikkat ettiğimiz kriterler ve koltuk yıkama firması olarak ilkelerimiz.

Koltuk Yıkama hizmetinde dikkat ettiğimiz kriterler nelerdir ?

Koltuk : Gündelik yaşamamızda sıkça kullandığımız koltuklarımız ofislerimizde, işyerlerimizde, hastanelerde, güzellik salonları vb.  Kısaca insanların olduğu her ortamda bulunmaktadır koltukların bulundukları ortamlara göre kirlenme hızları da değişiklik göstermektedir düzenli koltuk yıkama hizmetleriniz ortamdan ortama göre değişiklikler göstermektedir. Koltuk yıkama hizmetinde en önemli faktör personelin işe vermiş olduğu önemdir işini severek yapmayan koltuk yıkama personeli koltuk yıkama makineleri ne kadar iyi olursa olsun müşteri memnuniyetini asla sağlayamazlardır. Bu konuda koltuk yıkama firmamız oldukça hassastır işini güzel yapmayan müşterilerimizden şikâyet aldığımız personelimiz ile yollarımızı ayırdığımızı bildirmek isteriz. koltuk yıkama hizmetine vermiş olduğumuz önemi aynı şekilde yatak yıkama işlemindede aynı önem ile yaklaşmaktayız.
 

Koltuk yıkama makinesi nasıl seçili ?

 
Koltuk yıkama işleminde diğer en önemli konu ise Koltuk Yıkama Makineleridir bu anlamada firmayız piyasadaki en iyi koltuk yıkama makinelerini kullanmaktadır. Alman teknolojisi Karcher marka koltuk yıkama makineleri ve profesyonel koltuk yıkama ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Koltuk yıkama makinelerini seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter koltuk yıkama makinesinin çekim gücüdür vakumlama işlemi yapılmadan önce şampuanlarla yıkanan, ıslatılan koltuklarda kir ve leke çıkarma kimyasallarıda kullanılarak müdahale edilir daha sonra koltuk yıkama makinesinin vakumlama gücü devreye girerek olabildiğince güçlü çekip koltuktaki pis su ve kimyasalı çekip almalıdır kullanmış olduğumuz makineler son teknolojidir ve bu anlamda oldukça kabiliyetlidir. Koltuk uıkama ve Yatak yıkma işlemlerinde aynı şampuanları kullanmaktayız.
 

Kullanılan koltuk yıkama şampuanları nelerdir ?

 
Koltuk yıkama işleminde bir diğer önemli kriter ise koltuk yıkama şampuanları olarak adlandırdığımız koltuk yıkama kimyasallarıdır. Koltuk yıkama şampuanlarında tercih etmiş olduğumuz kriterlerin başında küçük çocuklara, yetişkin birey ve evcil hayvanlara herhangi bir yan etkisi ve zararının olmamasıdır. Bu doğrultuda Limprox ve Avega marka organik koltuk yıkama şampuanları kullanmaktayız. Koltuk ve Yatak yıkama işlemlerinde aynı şampuanları kullanmaktayız.
 

Müşteri memnuniyetine neden önem veriyoruz ?

 
Avrupa vizyon koltuk yıkama olarak vermiş olduğumuz yıkama işlemlilerinde en önemli ve hassas olduğumuz konu müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz randevu oluşturup koltuk yıkama hizmeti aldıktan sonra mutlaka geri arayarak memnun kalıp kalmadıklarını öğrenerek varsa tavsiyelerini dinleyerek koltuk yıkama firmamızı bu doğrultuda revize etmeye önem vermekteyiz.
Koltuk yıkama hizmetini %100 müşteri memnuniyetini esas alarak uygulamaktayız en iyi koltuk yıkama hizmetini sunduğumuz güvencesini vererek Küçükçekmece de bulunan merkezimizi arayarak 7/24 aktif olan müşteri temsilcilerimiz ile kullanılan ekipmanlar hakkında, randevu hakkında ve fiyat bilgisi alarak uygun gün ve saate randevu oluşturup koltuk yıkama hizmetinde faydalanabilirsiniz. 7/24 iletşim için 0554 898 80 89 arayınız.

Etiker:
  • Koltuk yıkama
  • koltuk yıkama hizmeti
  • yatak yıkama
  • koltuk yıkama firmaları
  • koltuk yıkama fiyatları