Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama işlemlerini üç aşamalı gerçekleştirmekteyiz. köpükleme, Vakumlama ve buharlama işlemleri ile yapılarak bakteriyel temizliğini de yapmıyoruz.

Avcılar Koltuk Yıkama Hizmeti

Avcılar koltuk yıkama işlemlerini profosyonel koltuk yıkama servisimiz ile 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile randevü oluşturarak Faydalabilirsiniz.
 
AVCILAR:  İstanbulun Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. doğuda Küçükçekmece (koltuk yıkama) gölü ve ardında küçükçekmece ilçesi bulunmaktadır. Batısında beylikdüzü ve esenyurt ilçeleri kuzeyinde ise Başakşehir İlçesi bulunmaktadır. 448.822 Nüfusu bulunan Avcılar 41.85 kilometrekare büyüklüğü ile marmara denizinede kıyısı vardır.
 

En iyi Koltuk Yıkama

Bilindiği üzere koltuklar yeterince temizlik işlemi uygulanmamaktadır. yanlızca lekeler görüldüğünde akla gelmektedir oysa lekelerden daha önemlisi gözle görülmeyen yılların birikmiş olduğu bakterdir. AVCILAR koltuk yıkama tecrübemizden edindiğimiz bilgi neticesinde evlerine misafir olup koltuk yıkama hizmeti vermiş olduğumuz müşteriler ''koltuklarım temiz ama yıkatmak istiyorum'' gibi cümleler kurmaktadırlar. tamizlik işlemi bittikten sonra Koltuktan çıkan pis suyu gördüklerinde ise bu işim ciddiyetini ve gerekliliğini fark ederek Koltuk yıkama firmamızın düzenli koltuk yıkama müşterileri arasına girmektedirler. Avcılar koltuk yıkama firmaları arasında vermiş olduğumuz Avcılar koltuk yıkama hizmetinden AVCILAR halkının olumlu geri dönüşleri sayesinde Avcılar ilçesinde de hızla yükselmeye devam etmekteyiz. Avcılar koltuk yıkama fiyatları ise günümüzün koşullarında oldukça uygun dur koltuk yıkama firmamızdan hizmeti aldıktan sonra koltuklarınızın kruma süresi 7-8 saat arasında değişiklik göstermektedir. Avcılarda yaptığımız koltuk ve yatak yıkama hizmetini 3 aşamadan geçirerek yapmakayız.
 

Avcılar Koltuk yıkama nasıl yapılır ?

  • İlk olarak köpükleme işlemi yapmaktayız bu işlem ile kullanmış olduğumuz özel koltuk yıkama şampuanları sayesinde koltukların dış yüzeyinde bulunan çıkması zor leke ve pislerin yumşatılması amacı ile yapılmaktadır.
  • İkinci olarak ise vakumlama işlemi uygulamaktayız, Alman teknolojisi Karcher marka koltuk yıkama makinelerimiz ile ilk işlemden kalan pis su ve yumşamış kiri yüksek çekim gücü ile koltuk takımlarınızdan çekip alıyoruz.
  • Üçüncü olarak ise buharlama işlemi uyguluyoruz, malum 2020 covid-19 salgını ile beraber insanlar leke ve kir temizliğinin yanı sıra bakteriyel temizlik de yaptırmak istemektedirler Profosyonel koltuk yıkama firmamız bu sebep ile buhar gücü ile ilk iki işlemden sonra koltuklarınızda baktariyel temzilik de yapmış oluyor.

Koltuk yıkama fiyatları Avcılar

Avcılar Koltuk Yıkama Hizmeti ve Avcılar yatak yıkama hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilmek için bizim ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz 0544 747 68 33

Etiker:
  • Koltuk yıkama
  • Avcılar Koltuk Yıkama
  • Avcılar yatak Yıkama
  • Koltuk Yıkama fiyatları
  • Koltuk yıkama firmaları.