Zeytinburnu Koltuk Yıkama

Zeytinburnu Koltuk Yıkama

Zeytinburnu Koltuk yıkama hizmetini 7/24 kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Koltuk yıkama Zeytinburnu ilçemizde pandemi kurallarına uygun bir şekilde...

Koltuk Yıkama Zeytinburnu

Zeytinburnu Koltuk yıkama hizmetlerimizi üç aşamalı şekilde 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizden alacağınız randevular sonucunda oluşturuyoruz. Köpükleme, vakumlama, buharlama bu üç işlem ile koltuk ve yatak yıkama hizmetlerimizden profesyonel yıkama ekibimiz aracılığı ile faydalanabiliyorsunuz.

 

Zeytinburnu hakkında ?

Zeytinburnu İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Bakırköy ilçesinin yanında ve Marmara denizine komşu olan Zeytinburnu'nun 11.16 kilometrekare yüzölçümü ve 293.574 nüfusu ile İstanbul'un önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Güneyinde Fatih ilçesi Kuzeyinde Bahçelievler ve Güngören bulunan Zeytinburnu aynı zamanda Fatih'e yakınlığı sebebi ve tarihi yapılarından dolayı turistik bir ilçedir.

 

 Zeytinburnu koltuk yıkama hizmeti uygulama ?

  • Zeytinburnu ilçemizde vermiş olduğumuz koltuk yıkama Zeytinburnu hizmetinde üç aşamalı koltuk yıkama uygulaması gerçekleştirmekteyiz ilk olarak koltuklarda bulunan lekeler tespit edilerek leke çıkarıcılarımız tarafından müdahale edilir daha sonra köpükleme diye adlandırdığımız organik koltuk yıkama şampuanlarımız kullanılarak koltuk takımı ıslatılır lekelere hafif dairesel hareketler uygulanarak bir bez yardımı ile fırçalama yapılır.
  • Daha sonra profesyonel koltuk yıkama makinelerimiz ile profesyonel Zeytinburnu koltuk yıkama personelimiz tarafından vakumlama işlemi uygulanır bu işleminin kritik noktası koltuk yıkama makinesinin çekim gücü ve personelin yıkama işlemine göstermiş olduğu özendir. 
  • Daha sonra ise buharlama (dezenfekte) işlemi uygulanır bu işlemin amacı Pandemi döneminde olduğumuzdan dolayı bakterilerin makinenin ulaşamadığı derinlerdeki bakterilere ulaşarak bakterileri öldürmesidir bu işlem sayesinde Zeytinburnu koltuk yıkama işleminde kir ve leke temizliğinin yanı sıra bakteriyel temizliği de yapmış oluyoruz koltuk ve yataklarınıza uyguladığımız bu işlemden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Zeytinburnunda Bu temizlik işlemine ''Yeni Normal Temizlik'' diyoruz.

 

Koltuk ve yatak yıkamasından sonra ne kadar sürede kururlar ?

Koltuk yıkama Zeytinburnu hizmetini uyguladıktan sonra koltuk takımlarınız maksimum 7-8 saat arasında kuruyarak kullanıma hazır hale geliyor yatak yıkama hizmetinden sonra ise yatakların kuruma oranı 12 saat ve 24 saat arasında değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi piyasada çok fazla özelliklerde yatak bulunmasıdır.

 

Koltuk Yıkama Fiyatları Zeytinburnu?

Zeytinburnu koltuk yıkama firmamızdan ve Zeytinburnu yatak yıkama işlemlerinde uygulanan temizlik yöntemleri hakkında, kullanırlar ürünler hakkında veya koltuk yıkama hakkında fiyat bilgisi almak için bizim ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 

Etiker:
  • Zeytinburnu Koltuk yıkama
  • koltuk yıkama Zeytinburnu
  • Zeytinburnu yatak yıkama
  • Koltuk yıkama firmaları
  • koltuk yıkama fiyatları