Esenler Koltuk Yıkama

Esenler Koltuk Yıkama

Esenler Koltuk yıkama Hizmetini Pandemi kurallarına uygun personelimiz tarafından 7/24 kesintisiz sürdürüyoruz. Koltuk Yıkmama Esenler hizmeti için arayın.

Esenler Koltuk Yıkama Hizmeti

Türkiye'nin öncü koltuk temizleme firması olarak Esenler koltuk yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize her daim vermekteyiz. Avrupa Vizyon Koltuk Yıkama firması olarak kuruluşumuzdan bu güne müşteri memnuniyeti ve yüzde yüz hijyen prensibi ile koltuk yıkama esenler hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi temizlikten mahrum bırakmamak adına uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile Esenler ilçesinde her daim hizmetinizdeyiz. Evinizde, ofisinizde ve dilediğiniz her yerde bulunan temiz sanmış olduğunuz o beyaz görünümlü koltuklarınızı gözlerinizin önünde profesyonelce yapmış olduğumuz detaylı temizlik ile ne kadar kirli ve bakteri yuvası olduğunu sizlere gösteriyoruz. Ayrıca sizlere Esenler koltuk temizleme hizmetimizin bulunduğu paketin içinde özel buharlama tekniğimizle yapmış olduğumuz dezenfekte etme çalışmamızı da sunuyoruz. Dezenfekte etme çalışmamız özellikle covid19 dönemi boyunca ekstra olarak sizlere sağlıklı olmanızı sağlayacaktır bunun yanı sıra daha da önemlisi, çocuklarınıza ve ailenizdeki tüm bireylere sağlıklı bir ortam sağlayacaktır. Koltuk yıkama Esenler firması olarak sizlere fazlasıyla sağlığınızı vaat ediyor ve bu konuda sizlerin koltuklarının ve yataklarının temizliği esnasında tamamen organik özel hazırlanmış şampuanlar kullanıyoruz.
 

Esenler Hakkında ?

Esenlerİstanbul avrupa yakasında bulunuyor. Esenler'in 444.561 Nüfusu bulunan 19 kilometrekare yüz ölüçümü ile istanbulun yoğun ilçeleri arasında yer almaktadır. Kuzeydoğusunda  Sultangazi, doğusunda Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve zeytinburnu, güneyinde Güngören, batısnda ise başakşehir ve bağcılar yer alır. Esenlerde Toplama 17 Mahalle yer almaktadır.
 
 

Esenlerin en önemli semtleri;

 • Ninehatun mahallesi
 • Oruş reyis Mahallesi
 • Turgut Reyis Mahallesi
 • Birlik Mahallesi
 • Çifte Havuzla Mahallesi
 • Davutpaşa Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Tuna Mahallesi
 • +

 

 

Esenler Evde Koltuk Yıkama

Esenler evde koltuk yıkama hizmeti günümüzde en çok vermiş olduğumuz ve fazlasıyla memnuniyet geri bildirimleri almış olduğumuz hizmetimizler arasında yer almaktadır. Esenler koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin evlerine gelerek özel ekipman ve donanımlarımız ile birlikte tamamen özel eğitim almış, sektörün öncü ve tanınan temizlik personelleri ile birlikte koltuk yıkama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama ve yatak yıkama konusunda oldukça hassas çalışan ekibimiz ile birlikte koltuklarınızın tamamen güvende olduğunu sizlere temin edebiliriz.
Ekiplerimiz tarafından koltuk yıkama Esenler hizmetimiz belirli aşamalar ile sunulmaktadır. Öncelikli olarak bizlerden destek almak istediğiniz koltuğun a dan z ye leke incelemesini gerçekleştiren ekibimiz daha sonrasından gerekli malzemelerini hazırlayarak temizliğe başlangıç yapmaktadır. Tespiti yapılmış olan her bir lekeyi teker teke özenle özel olarak kullanmış  olduğumuz leke çıkarıcılar yardımı ile ortadan kaldıran ekibimiz, Esenler koltuk temizleme hizmetine özel tamamen organik ve sıfır zararlı şampuan ile birlikte köpükleme dediğimiz  işlemi yaparak devam etmektedir. Bu özel şampuan yardımı ile koltuk güzelce köpüklenmekte olup güzelce bir şekilde ıslatılır ve bunun hemen ardından özenlice bir biçimde oval yani yuvarlak hareketler ile lekenin bulunduğu yere uygulanıp temizliğe devam edilir. En son kısımda Esenler koltuk yıkama hizmetine vakumlama işlemi ile devam edilmektedir. Vakumlama işlemi tamamen bu sektör için özel olarak tasarlanmış olup bu konuda eğitim almış personel tarafından kullanılan bir makinadır. Personellerimizi bu konuda eğitmek tamamen bizler için gereklidir çünkü vakumlama esnasında deneyimsiz ve eğitimsiz bir personel tarafından yapılan yanlış hareket doğru sonuçlar ortaya çıkarmayabilmektedir.
 
 

Esenler Koltuk Yıkama Fiyatları

Esenler koltuk yıkama fiyatları nedir? Çağımızda çokça rağbet gören ve her geçen gün insanlar için daha önemli hale gelen koltuk temizliği elbette ki bir miktar fiyat karşılığı müşterilere sunulmaktadır. Fiyatın miktarı firmadan firmaya değişmektedir. Biz Avrupa Vizyon Temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama Esenler hizmeti paketimizi en uygun fiyatlardan veren bir firmayız. Tamamen insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıktığımız bu konuda tüm herkesin koltukları temiz olsun ve tüm kesimlere hitap edebilelim diye hakkını elde eden bir fiyat vermekteyiz. Bir çok kişi tarafından her ne kadar düşük fiyat versek de bu fiyat yüksek olarak gözükecektir ve neden bu kadar pahalı sorusu akıllarda kazınacaktır. Fiyatlarımız içinde tüm ekipmanlarımız, kullanacağımız koltuk yıkama malzeme fiyatları dahildir. Sizler için tamamen zararsız olan organik şampuandan tutun da temizlik esnasında kullanılan diğer tüm ekipmanlara kadar bizzat biz kendimiz karşılamaktayız tabi haliyle bu da fiyata yansımaktadır.
Sizlerde Esenler koltuk temizleme hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tüm her şey çok basit. Firmamızın internet sitesinde yer alan iletişim kısmında bulunan Whatsapp dan yazabilir ve ayrıca bunun yanı sıra yine iletişim kısmında yer alan telefon numaralarımızı arayarak müşteri temsilcimizden fiyat alabilirsiniz. Aynı zamanda yine iletişim numaralarımız ile konuda anlatmış olduğumuz bilgilerin haricinde merak emiş olduğunuz tüm soruları sorabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir. Avrupa Vizyon Temizlik.
 
İletişim İçin;
Esenler koltuk yıkama hizmeti hakkında ve esenler yatak yıkama hizmetini nasıl uyguluyorsunuz ? sorularına 7/24 aktif olan müşteri temsilcilerimizi arayarak 0 /  ayrıntılı bilgi 554 898 80 89 alabilirsiniz.yes

 

 

Etiker:
 • Esenler koltuk yıkama
 • koltuk yıkama esenler
 • yatak yıkama esenler
 • koltuk yıkama
 • Koltuk yıkama fiyatları
 • koltuk yıkama firmaları