Kurumsal

Kurumsal

Avrupa Vizyon temizlik, Mikroplar ve zararlı bakteriler ile daha büyük bir savaş halinde olduğumuz 2020 pandemi döneminde istanbulda hizmet vermeye başlamıştır

Avrupa Vizyon Temizlik

Mikroplar ve zararlı bakteriler ile daha büyük bir savaş halinde olduğumuz 2020 pandemi döneminde istanbulda hizmet vermeye başlamıştır, bu dönemde temizliğe verilen önemde her zamankinden daha fazla değer kazanmış durumdadır.

Web sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz firmamızda, kişilerin yeni normal düzene uyum sağlamaları adına buhar ya da vakum makineleri kullanılarak, her türlü yıkama ve dezenfeksiyon hizmeti tüm kurallar dikkate alınarak, en hijyenik şekilde verilmektedir. Özellikle tüm Dünya olarak büyük bir mücadele içinde olduğumuz corona virüsü, dezenfeksiyon işlemlerine verilen önemi arttırmış ve müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek adına firmamız bu konuda gerekli olan tüm tedbirleri almıştır. Sadece İstanbul içinde hizmet veren firmamız, yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerini gerekli tüm belgelere sahip profesyonel bir kadro ile birlikte son model makineler ve insan sağlığına zararsız kimyasallar kullanarak gerçekleştirmektedir.

 

Vizyonumuz

Büyük bir titizlik ile hizmet veren firmamız, halılarınızın, koltuklarınızın ya da yataklarınızın, uygun fiyat ve kalite garantisi ile ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamak adına hizmet vermektedir. Firmamız yerinde halı yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama ve dezenfeksiyon hizmetinin yanı sıra, araç koltuk yıkama konusunda da en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır. İstanbul’a yeni kurulan ve hizmet vermeye başlayan firmamız vizyonunu, uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisini her müşteriye ulaştırmak olarak belirlemiştir.
 

Misyonumuz

insanlara temizlik hizmetini; alanında profoyonel ve iletişim becerileri güçlü güler yüzlü personelimiz tarafından, dönemin kural ve ihtiyaçlarının gereklilikleri göz önünde bulundurularak sunmaktayız
 

Hizmetlerimiz

İstanbul’da yeni hizmet vermeye başlayan firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önemi kanıtlamak adına, kaliteli hizmete en uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Firmamızın verdiği hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.
 

Koltuk Yıkama

Koltuklar ev içine en fazla vakit geçirdiğimiz ve en çok kirlenen alanlar arasında yer almaktadır. Koltuk temizliği zararlı mikrop ve bakterilerle savaşmak adına dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Koltuk yıkama işlemi kişilerin tek başına yapamayacağı kadar zor ve zahmetli bir iştir. Bu noktada imdadınıza yetişmek için İstanbul içinde hizmet veren firmamız, koltuk yıkama işlemlerini özel deterjanlar ve yüksek emiş gücüne sahip makineler kullanarak yapmaktadır. Firmamız temizlik işlemlerini yeni normal şartlarına uygun olarak en hijyenik şekilde gerçekleştirmektedir.
 

Yerinde Halı Yıkama

Firmamız yerinde halı yıkama işlemlerini, taşınması zor ve duvardan duvara halı kaplı olan tüm iş yerleri ve evler için gerçekleştirmektedir. Profesyonel kadromuz yıkama yöntemini, özel ekipmanlar ile birlikte yıkanacak halının durumuna göre köpükle yıkama, buhar ve şampuanlama yöntemleri arasından belirlemektedir. Yetkili personelimizin kullandığı makineler, halıların içinde yer alan tüm kir ve mikroorganizmaların yukarı çıkmasını ve vakum gücü ile temizlenmesini sağlamaktadır. Kullandığımız makinelerde yer alan ısıtıcılar, halılarınızın kuru gibi olmasını sağlayarak koku oluşumunu engellemektedir.
 

Yatak Yıkama

Uyurken vücudumuzdan çıkan ölü deriler, ter ve gözle göremediğimiz tüm bakteriler ne yazık ki yataklarımızda birikim göstermektedir. Kişilerin sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturabilecek bu durum, yatak temizliğine ne kadar önem verilmesi gerektiğini de bir kanıtıdır. Kişiler silme ve süpürme yöntemleri ile yataklarını en tozu böcekleri ve zararlı mikroorganizmalardan arındıramamaktadır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin en önemlilerinden biri olan yatak yıkama işlemi, yataklarınızın en kısa sürede ilk günkü hijyenine kavuşmasını sağlamaktadır. İstanbul içinde hizmet veren firmamızın verdiği hizmetlerden faydalanmak ve fiyat almak için İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiker:
  • avrupa vizyon temizlik
  • avrupa vizyon ilaçlama
  • dezenfeksiyon